E-Mail :   Şifre :        Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
HABERLER VE DUYURULAR
ADNAN KAHVECİ ÖLÜMÜNÜN 23.CÜ YILINDA MEZARI BAŞINDA ANILDI
Bilim ve siyaset adamı Adnan Kahveci, ölümünün 23.cü yılında Kartal’daki mezarı başında anıldı. Araştırmacı ve akademisyen kimliği ile uzun yıllar bürokrat olarak çalıştıktan sonra 46. 47. ve 48. hükümet dönemlerinde Devlet Bakanlığı, Maliye ve Gümrük Bakanlığı yapmış olan Adnan Kahveci, 5 Şubat 1993 tarihinde eşi ve iki çocuğuyla birlikte Bolu-Gerede yolunda talihsiz bir kaza yaparak hayatını kaybetmişti.
09 Şubat 2016
Yavuz ile Bahar Nişan Töreni Tapıldı‏
Yavuz ile Bahar Nişan Töreni Tapıldı. Dursun Ustanın Oğlu yavuz & bahar evlilik öncesi atılan evlilik temellerinden nişan merasimine yakınları dostları yanlız bırakmayarak şahit oldular. Birkezdaha nişanlı çiftleri tebrik ediyor mutluluklar diliyoruz.
09 Şubat 2016
2016 yılı ilk bayanlar toplantısı
İstanbul İli Kartal İlçesi Adnan Menderes Caddesi Orta Mahalle No.6/A Soğanlık adresinde bulunan; “Trabzon Şalpazarı Fidanbaşı Köyü Kültür Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği” Kadın kolları kendi yerinde, Fatma Balta başkanlığında, 17.01.2016 Pazar günü saat 13,00-15,30 arası istişare toplantısı yaptı.
17 Ocak 2016
Fatma Yılmaz'ı toprağa verdik.
Üyelerimizden Hakkı Yılmaz'ın eşi Fatma Yılmaz (Emine) Uzun zamandır tedavi gören Fatma Yılmaz tedavi gördüğü hastanede bu gece saat 02 sıralarında kalp yetmezliği sonucu Allah'ın Rahmetine kavuşmuştur.
16 Ocak 2016
2016 yılı ilk kahvaltılı toplantısı
Merkezi İstanbul İli Kartal İlçesi Soğanlı Mahallesi Orta Mahallede bulunan “Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Fidanbaşı Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği” Salih Kanbut başkanlığında, 10.01.2016 günü saat 10,30 da kendi yerinde kahvaltılı istişare toplantısı düzenledi.
11 Ocak 2016
tüm haberler için tıklayınız...
facebook twitter youtube instagram linkedin
Başkanın Mesajı

BURS
BAŞVURU
FORMU

için tıklayınız.

Fidanbaşı Köyü
Tarihçe
Haberler ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Fotoğraflar
Videolar
Ağasar Dergi
Dernek
Dernek Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu
Kadınlar Komisyonu
Gençlik Komisyonu
İletişim Bilgileri
Üye İşlemleri
Üye Ön Kayıt Formu
Kişisel Bilgiler
Aidat ve Diğer Ödemeler
Telefon Defteri
Sosyal Medya
Fidanbaşı Forum
Facebook
Twitter