E-Mail :   Şifre :        Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
HABERLER VE DUYURULAR
Fatma Öztürk Hakka Yürüdü
Şalpazarı İlçemizde cenaze salalarının ardı arkası kesilmiyor. İlçemiz’e bağlı Sugören mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Öztürk eşi Fatma Öztürk yaklaşık olarak 10 yıldır yatalak hasta olarak evinde yaşam mücadelesi vermekteydi.
03 Temmuz 2014
Sabire Keskin vefat etti
Fidanbaşı köyü nüfusuna kayıtlı Sabire Keskin İstanbul’da vefat etti. Sindirim sistemiyle ilgili bir rahatsızlıktan dolayı ameliyat olan ve ameliyatı da başarılı geçen Sabire Keskin, böbrek yetmezliği sonucu dün (Pazartesi) akşam saatlerinde hayata veda etti.
28 Haziran 2014
Mustafa Keskin son yolculuğuna uğurlandı.
Cumatesi gün'ü vefat eden Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin’in babası Mustafa Keskin bugün Fidanbaşı merkez caminde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
28 Haziran 2014
Orhan ile Funda Evlendi
31.05.2014 Cumartesi Yüksel (Merhum) – Gırca Atalay Oğlu Orhan ile Funda evlendiler. Çok sayıda Köylü komşu ve davetlinin katıldığı Düğünleri Adella Düğün Salonu Uğur Mumcu Mahallesinde yapıldı.
02 Haziran 2014
Geçmiş Olsun Ziyareti
Merkezi İstanbul İli Kartal İlçesi Soğanlık mahallesinde bulunan “Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Fidanbaşı Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği” Salih Kanbut başkanlığında, burun ameliyatı olan Başkan yardımcısı Mehmet Atalay’ı evinde ziyaret etti.
30 Mayıs 2014
Ar-Ge Toplantısı
Merkezi İstanbul İli Üsküdar İlçesi Kirazlıtepe Mahallesinde bulunan “Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu” Semih Durmuş başkanlığında, Üsküdar Belediye Başkanı Av.Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret etti.
30 Mayıs 2014
tüm haberler için tıklayınız...
facebook twitter youtube instagram linkedin
Başkanın Mesajı
Fidanbaşı Köyü
Tarihçe
Haberler ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Fotoğraflar
Videolar
Ağasar Dergi
Dernek
Dernek Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu
Kadınlar Komisyonu
Gençlik Komisyonu
İletişim Bilgileri
Üye İşlemleri
Üye Ön Kayıt Formu
Kişisel Bilgiler
Aidat ve Diğer Ödemeler
Telefon Defteri
Sosyal Medya
Fidanbaşı Forum
Facebook
Twitter