E-Mail :   Şifre :        Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
HABERLER VE DUYURULAR
Ünal Balta’yı makamında ziyaret ettik.
Yönetmelik, Gereği Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı taşra teşkilatında görev yapan müdür rotasyona tabi tutularak tayin edilmiştir. Yerine vekâleten de olsa canımız kardeşimiz Ünal Balta müdür olarak atanmıştır. Kendilerini canı gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. İnşallah asaleten devam eder.
21 Kasım 2014
Zekeriya Sevgi’nin nikah merasimi yapıldı.
Mehmet – Şükran SARI Oğlu Zekeriya, Sevgi Çilingir ile 15.11.2014 Cumartesi Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezinde Nikâhları kıyıldı. Nikah Merasiminde köylü komşu ve dostları Sarı ailesini Bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.
19 Kasım 2014
Nurgül Sarı Türk vefatının 3.günü dualarla anıldı.
15.11.2014 Cumartesi Nurgül Sarı Türk adına yakınları davet verdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Davetde kur-anı kerim, mevlidi şerif okundu dualar yapıldı ve yemekler yenildi. Allah okunan kur-anı kerimi, yapılan duaları kabul etsin Merhumenin de mekânı cennet olsun.
18 Kasım 2014
Kanser iki çocuğu öksüz bıraktı.
Kanser illeti can almaya devam ediyor. Bir buçuk yıl önce yakalandığı kanserden kurtulamayarak 34 yaşında hayata veda eden 2 çocuk annesi Nurgül Türk (Sarı)’ün cenazesi 13.11.2014 perşembe Fidanbaşı Mahallesi Camii’ndeki öğle namazından sonra, gözyaşları arasında Mahalle kabristanlığına toprağa verildi.
17 Kasım 2014
Sibel & Murat Nişan Merasimi Yapıldı
19.10.2014 Pazar Saat: 14.00 de Sabahattin - Sabire (rahmetli) Keskinin oğlu murat ile Hayri - Hava Öztürk'ün kızı Sibel nişan merasimi Dernek Merkezinde yapıldı. Kuranlı ve dualı yapılan nişan merasimine Çok sayıda davetlinin katıldı. Evliliğe giden yolun ilk adımı olan nişan merasiminin her iki aileye ve nişanlı çiftlerimize hayırlar getirmesini dileriz.
19 Ekim 2014
tüm haberler için tıklayınız...
facebook twitter youtube instagram linkedin
Başkanın Mesajı
Fidanbaşı Köyü
Tarihçe
Haberler ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Fotoğraflar
Videolar
Ağasar Dergi
Dernek
Dernek Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu
Kadınlar Komisyonu
Gençlik Komisyonu
İletişim Bilgileri
Üye İşlemleri
Üye Ön Kayıt Formu
Kişisel Bilgiler
Aidat ve Diğer Ödemeler
Telefon Defteri
Sosyal Medya
Fidanbaşı Forum
Facebook
Twitter