E-Mail :   Şifre :        Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
HABERLER VE DUYURULAR
İFTAR DAVETİ
Merkezi İstanbul İli Kartal İlçesi Soğanlık Orta mahalle semtinde bulunan “Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Fidanbaşı Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği”; 20.06.2015 günü Salih Kanbut başkanlığında dernek yönetiminin organizesiyle bütün üye, köylü, komşu ve mahalle sakinlerine iftar daveti verdi.
02 Temmuz 2015
NERİMAN NEHİR’İN SON YOLCULUĞU
Derneğimizin yönetim kurulunda görev yapmış emekli hemşire Neriman NEHİRİ son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı.
02 Temmuz 2015
Anma Günü
13.06.2015 Cumartesi bir yıl önce aramızdan ebediyete intikal eden merhum namı diyar Mustafa Keskin Amcamız için kuran okundu dualar yapıldı çok sayıda sevenlerinin katıldığı cemiyete ikramlarla sona erdi.
16 Haziran 2015
Zuhal ile Oktay Düğün Merasimi
30.05.2015 Cumartesi Saniye ( Boğaz ) Gödek kızı Zuhal ile Oktay Hürriyet Mahallesi Dilek Düğün salonunda düğün merasimi ile evlendiler.
09 Haziran 2015
Sünnet Düğünü
07.06.2015 Pazar Eyüp Dolphinarıum da Arzu – Şeref Yavuz oğulları Hüseyin Arda’nın sünnet düğünü yapıldı. Köylü Komşu Akraba ve Dostlarının katıldığı dünde Hüseyin Arda erkekliğe ilk adımı atmış oldu. Allah tan Ailesine diğer Mürvetlerini de göstermesini diliyoruz….
09 Haziran 2015
ŞAL-FED GECE HABERİ
KÜLTÜR GEZESİNDE GELENEKLERİMİZİ YAŞADIK. 28.05.2015 Şalpazarı Dernekler Federasyonumuzun Düzenlediği kültür sanat gezesinde, Köklerimize indik. Örf, Anane, Geleneklerimizi ve Göreneklerimizi yad ettik.
09 Haziran 2015
BURCU SARI'NIN MUHTEŞEM KINA DÜĞÜNÜ
30.05.2015.Hacer- Muhittin Sarı Kızı Burcu ile Gökay evleniyorlar. Düğün öncesi yakacık koç düğün salonunda kına merasimini, kına düğünü şeklinde yaptılar. Onların bu mutlu günlerinde sevenleri, Köylüsü, komşusu ve dostları yalınız bırakmadılar. Burcu gökay çiftlerini bizde tebrik ediyor bir ömür mutluluklar diliyoruz.
09 Haziran 2015
tüm haberler için tıklayınız...
facebook twitter youtube instagram linkedin
Başkanın Mesajı
Fidanbaşı Köyü
Tarihçe
Haberler ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Fotoğraflar
Videolar
Ağasar Dergi
Dernek
Dernek Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu
Kadınlar Komisyonu
Gençlik Komisyonu
İletişim Bilgileri
Üye İşlemleri
Üye Ön Kayıt Formu
Kişisel Bilgiler
Aidat ve Diğer Ödemeler
Telefon Defteri
Sosyal Medya
Fidanbaşı Forum
Facebook
Twitter