E-Mail :   Şifre :        Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
HABERLER VE DUYURULAR
Serpil ile Metin Düğün Merasimleri Gölcükte Yapıldı
23.05.2015 Cumartesi Saat: 20.00 da Emine – Ali Özdemir'in kızı Serpil ile Metin Çalışır Gölcük de Muhteşem bir düğün merasimi ile evlendiler.
21 Mayıs 2015
YEDİDEN YETMİŞE PİKNİK ŞÖLENİ
Merkezi İstanbul İli Kartal İlçesi Soğanlık mahallesinde bulunan “Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Fidanbaşı Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği” Salih Kanbut başkanlığında, 17.05.2015 Pazar günü Kartal sahilde piknik ve halı sahada futbol şöleni düzenledi.
19 Mayıs 2015
DERNEK ZİYARETİ
Merkezi İstanbul İli Kartal İlçesi Soğanlık mahallesinde bulunan “Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Fidanbaşı Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği” Salih Kanbut başkanlığında, MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili adaylarını ağırladı.
19 Mayıs 2015
Elif Sarı & Ali Şenkal Nikah Töreni Yapıldı
09.05.2015 Fatma – Süleyman SARI kızı Elif ile Ali Şenkal, Bülent Ecevit Kültür Merkezi Nikah Sarayı, Kartal'da nikahları kıyıldı.
10 Mayıs 2015
Asiye Yavuz'u Ziyaret Ettik.
Trabzon Kaşbaşı Numune Hastanesinden sevk edilerek Göztepe SSK Hastanesi Gastroenteroloji bölümüne yatırılan Asiye Yavuz'un tedavisine başlandı. Bizde kendilerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, inşallah en kısa zamanda ayağa kalkar ve aramızda olur.
07 Mayıs 2015
Osman Öztürk'ü Ziyaret Ettik.
Kartal Lütfü Kırdar Devlet Hastanesinde mide ameliyatı olan Osman Öztürk taburcu oldu, evinde istirahat’a çekildi. Bizde kendilerini evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bir kez daha kedisine Allahtan acil şifalar dileriz.
07 Mayıs 2015
Fatih & Aysel Düğün Merasimi Yapıldı
03.05.2015 Pazar Turgut Sarı Oğlu Fatih ile Aysel’in Düğün Merasimleri Fatih Düğün Salonunda yapıldı. Sarı Ailesinin bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmayan köylü komşu ve dostları sevinçlerine ortak oldular.. Bir kez daha Yeni evli çiftleri tebrik eder ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
07 Mayıs 2015
Hakan Sarı'yı Askere Kınalı Uğurladık.
02.05.2015 dernek merkezimizde Melek-Naci Sarı Oğlu Hakan'ın asker kuranı okundu, dualar yapıldı ve kınalar yakılarak peygamber ocağına uğurladık. Allah vatani görevini sağ salim yapıp gelmeyi nasip etsin.
07 Mayıs 2015
tüm haberler için tıklayınız...
facebook twitter youtube instagram linkedin
Başkanın Mesajı
Fidanbaşı Köyü
Tarihçe
Haberler ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Fotoğraflar
Videolar
Ağasar Dergi
Dernek
Dernek Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu
Kadınlar Komisyonu
Gençlik Komisyonu
İletişim Bilgileri
Üye İşlemleri
Üye Ön Kayıt Formu
Kişisel Bilgiler
Aidat ve Diğer Ödemeler
Telefon Defteri
Sosyal Medya
Fidanbaşı Forum
Facebook
Twitter