E-Mail :   Şifre :        Üyelik hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız
HABERLER VE DUYURULAR
Hülya & Turan Evlendi
Sanatçımız Muhammet Sarı'nın kızı Hülya Vals Orkide Düğün Salonunda muhteşem bir düğün merasimi yapıldı. Ağasar halk oyunları Dernek Başkanı Sayın Ogün Durmuş Kız ekibinin muhteşem gösterisi ile katıldığı gecede Onların bu mutlu Gününde sanatçı dostları, sevenleri. Köylü komşu ve akrabaları yalnız bırakmadılar. Çiftlerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz.
06 Kasım 2015
Şükran ile Zafer Düğün Merasimi
10.Ekim.2015 Cumartesi Sunay – Mustafa Özdemir Kızı Şükran ile Zafer Düğün Merasimini, Pendik Ada Tesislerinde Saat 18.45 Havuz Başı Açık Havada yerine getirmenin mutluluğunu, Sevenleri ile birlikte yaşadılar.
14 Ekim 2015
HACILAR DAVET YAPTILAR
10.10.2015 Dernek Merkezimizde Hac Vazifesini yerine getiren Hacılarımızdan Hacı İsmet Demirbaş eşi Fatma Demirbaş, Hacı Sabire Atalay Kur-an Tilaveti ve ikram verildi. Derneğimizi hıca hınç dolduran köylü komşu ve dostları ile beraber diğer hacılarında katılımı maneviyatı tavan yaptı. Allah okunan kuranı yapılan duaları katında kabul etsin.
14 Ekim 2015
Özlem ve Gökhan Düğün Merasimi
02.Ekim.2015 Günü saat 19,00 İstanbul İli Kartal İlçesi Yakacık Koç Düğün salonunda evlilik akdini yerine getirmenin mutluluğunu, yaşayan Özlem ve Gökhan çifti, Bu mutlu günlerinde onları sevenleri dostları ve köylü komşuları yalınız bırakmadılar.
10 Ekim 2015
Hacı Ziyaretleri
2015 Yılı Fidanbaşı Mahallesi Hacı adaylarımız, Hac görevlerini yaparak yurda dönen ve İstanbul’a gelen Hacılarımız, Hacı İsmet Demirbaş ve eşi Hacı Fatma Demirbaş, Hacı Saadet Verep, Hacı Sabire Atalay, Hacı Resul Çukur Ve Eşi Hacı Senem Çukur, Hacı Yaşar Çukur ve Eşi Hacı Esma Çukur’u evlerinde ziyaret ettik.
10 Ekim 2015
tüm haberler için tıklayınız...
facebook twitter youtube instagram linkedin
Başkanın Mesajı

BURS
BAŞVURU
FORMU

için tıklayınız.

Fidanbaşı Köyü
Tarihçe
Haberler ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Fotoğraflar
Videolar
Ağasar Dergi
Dernek
Dernek Hakkında
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu
Kadınlar Komisyonu
Gençlik Komisyonu
İletişim Bilgileri
Üye İşlemleri
Üye Ön Kayıt Formu
Kişisel Bilgiler
Aidat ve Diğer Ödemeler
Telefon Defteri
Sosyal Medya
Fidanbaşı Forum
Facebook
Twitter